Koberce sú úžasným doplnkom do domácnosti. Môžu slúžiť ako podlahová krytina alebo ako dekorácia. V každom prípade ale miestnosť rozožiaria a dodajú jej osobnosť. Jutex vám ponúka hneď niekoľko zaujímavých dizajnov.

Podčiarknite klasický ráz miestnosti

Ak sa interiér vašej domácnosti skôr približuje k staromódnemu štýlu a patríte k milovníkom starožitného nábytku, zaručene vám do oka padnú klasické koberce vyrábané z vlny, bavlny, polypropylénu a viskózy s tradičným dizajnom.

Vdýchnite do miestnosti modernosť

Kusové koberce s moderným dizajnom sa hodia do akejkoľvek miestnosti v dome. V širokej ponuke nájdete krásne ornamentálne vzory, kvetinové či abstraktné. Ak nie ste fanúšikom farebných mixov alebo extravagantných odtieňov, môžete siahnuť po koberci jednoliatej prírodnej alebo striedmejšej farby. Moderné koberce patria medzi koberce s krátkym vlasom. Sú vyrobené z kvalitných materiálov (viskóza, polyester, polypropylén) a nie sú náročné na údržbu.

Stavte na luxus

Pri luxusných kobercoch máte na výber hneď z niekoľkých materiálov, medzi ktorými nájdete aj iné ako vyššie zmienené (polyamid, acrylic). Kusové koberce do obývačky sa pýšia zaujímavými motívmi, ktoré sa nesú v miernejších farbách a ladia aj s výraznejšími dekoráciami.

Vneste do detskej izby hravosť

Detské kusové koberce aj merané koberce vaše ratolesti iste očaria svojimi zábavnými vzormi. Koberce do detskej izby vďaka žiarivým farbám vnesú živosť a veselosť. Obrázky na kobercoch sú inšpirované rôznymi rozprávkami, zvieratkami a spoločenskými hrami. Medzi kobercami prevládajú materiály polyamid a polypropylén, ktoré nie sú náročné na údržbu.

Atypickosť a originalita s iným tvarom koberca

Kruhové a oválne koberce sú praktické aj dekoratívne kúsky. Hodia sa do kúpeľne ako podložky alebo do obývačky ako ozdoba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *