Ak premýšľate nad tým, čo v tomto roku zaobstaráte mamičke, sestre, babičke, oteckovi, bratovi či dedkovi k Vianociam, zrejme vás napadajú tradičné darčeky, ako sú ponožky, vankúše, spotrebiče, náradie a podobne. Zabudnite však na také darčeky a siahnite po niečom osobnejším, ako sú darčeky s fotografiami. Predsa len, starí rodičia určite viac poteší hrnček s fotkou vnúčat než nové obliečky, nemyslíte?

Ak chcete svojim blízkym vyjadriť obdiv, náklonnosť a lásku, ideálne je poobzerať sa po elegantnom, ale pritom citovo založenom darčeku. Jednou zo spoločností, ktorá sa špecializuje na darčeky zdobené vlastnými fotografiami, je epikfoto.sk.

Hrnček s potlačou

Pravdepodobne máte stovky fotografií uložených v počítači alebo mobilnom telefóne, a preto by bola škoda nedať si ich do fotoalbumu alebo pokojne aj na nejaký iný predmet. Veľmi obľúbené sú fotohrnčeky, ktorých vzhľad si v podstate sami navrhnete. V ponuke spoločnosti empikfoto.sk nájdete fotohrnček obyčajný, magický alebo s lyžičkou.

Obyčajný hrnček vyrobený z lesklej keramiky je v dvoch veľkostiach, a to buď 330 ml, alebo 440 ml. Vnútorná i vonkajšia farba hrnčeka môže byť ak biela, tak aj farebná, záleží to len na vás. Druhým variantom je magický hrnček, ktorý sa dokáže meniť vplyvom teploty. Fotografia sa zobrazí až po tom, čo sa hrnček naplní horúcim nápojom. Poslednou možnosťou je hrnček so špeciálnym držiakom na keramickú lyžičku.

Vyberte si z niekoľkých šablón

Pri navrhovaniu vonkajšku hrnčeka môžete využiť jednu z navrhovaných tematických šablón – dieťa, rodina, láska, koníčky, bábätko a podobne, alebo si urobíte úplne vlastný návrh. Záleží to len na vás a vašej fantázii.

Spoločnosť empikfoto.sk ponúka okrem hrnčekov tiež fotoknihy, obrazy a plagáty, kalendáre a ďalšie fotodarčeky – od maskotov cez tričká až po puzdrá na telefóny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *