Publikované 8.4.2022

V prírode hľadáme pomoc od nepamäti. Niektoré byliny nám však nie sú jednoducho dostupné, či sa ich hodí užívať v koncentrovanej podobe, aby sme dosiahli správny účinok látok v rastline. Poďte si teraz predstaviť troch pomocníkov, ktorí dokážu vylepšiť nielen naše sexuálne zdravie. Nájdete ich vo výlučne prírodnom prípravku Stimulen.

Zlepšite svoje sexuálne zdravie vďaka trom bylinám

Damiána, čiže pastala rozprestená (Turnea diffusa), serenoa plazivá, tiež palmetto (Serenoa repens) a diskórea huňatá (Discorea villosa) sú tri byliny nielen na podporu sexuálneho života. Každá z nich nám vie pomôcť inak.

Serenoa je po stáročia používaná ako prírodný prostriedok pre zväčšenie pŕs

Ale nielen to. Obsahuje obrovské množstvo mastných kyselín. Koncentrát z plodov rastliny použitý v prípravku Stimulen dokonca štvornásobne viac ako rastlina z prírody. Táto bylina sa používa pre zaistenie normálnych funkcií reprodukčného systému, a tak sa hodí v reprodukčnom veku, kedy chceme posilniť našu schopnosť otehotnieť.

TIP: Prípravok Stimulen od Naturvita predáva online lekáreň Greenlike.sk. Na Slovensko ho dováža Happytrade.

Damiána je ďalšou rastlinkou na podporu sexuálneho zdravia

Je to prírodné afrodiziakum a v prípravku Stimulen sa používa extrakt z listu v koncentrovanej podobe 6:1. Rastlina podporuje funkčný sexuálny vzťah a súčasne je pomocníkom pre získanie duševnej pohody aj boj proti stresu. Nemá však utlmujúce účinky, práve naopak. Dokáže dokonca zlepšiť kognitívne schopnosti.

Diskórea uzatvára dokonalé trio byliniek na podporu našej sexuality

Je pomocníkom hlavne pre ženy v období menopauzy. Vtedy ženy bojujú s celou škálou príznakom ubúdajúceho či chýbajúceho estrogénu. Typická je strata chuti na sex, potenie, návaly tepla aj zmeny nálad. Diskórea je výborným pomocníkom proti týmto príznakom menopauzy aj na zlepšenie sexuálneho života.

TIP: Nezanedbajte ani svoj vzhľad. Ku krajším vlasom, nechtom a pokožke vám pomôže prípravok Biosil.