Hovorí sa, že krása vychádza z nášho vnútra, ale… Niektoré z nás mali to šťastie, že sa narodili zo zmyselnými perami. Robia nás tiež krásnymi a dávajú nám príjemný výraz. Iné to šťastie nemáme a hodila by sa nám ich úprava.

Pery nám dokážu dávať smutný či prísny výraz. Môžu nás pripravovať o krásu trebárs kvôli deformovanému tvaru. S tým všetkým nám vie pomôcť jednoduchý kozmetický zákrok – botox pier. Nepredstavujte si pod ním hneď extrémne zväčšenie pier, ktoré nám dá kačací výraz. Botox môže byť decentnejší, pritom dostatočne riešiaci náš problém.

Najčastejšie sa za týmto zákrokom schováva injekčný implantát kyseliny hyalurónovej

Ide o bezpečný zákrok, pri ktorom sa do pier jemnou ihlou vstrekuje gél s kyselinou hyalurónovou. Výsledok je viditeľný okamžite, takže je tvar pier možné korigovať už behom zákroku. Krásne pery tak získame v podstate ihneď po zhruba 30 minút trvajúcom zákroku. Jediné, s čím musíme počítať, je, že pár dní môžeme mať v oblasti pier modriny a mierny opuch. Nevýhodou je tiež to, že dodaná kyselina hyalurónová do pier, nie je trvalou. Zhruba po roku sa zákrok odporúča zopakovať.

Pre koho sa botox pier hodí?

Mladšie ročníky žien obvykle prichádzajú s tým, že chcú pery zvýrazniť a zväčšiť ich objem. Doslova záchranou však býva pre ženy staršie, po päťdesiatke, kedy sa botox pier pomocou kyseliny hyalurónovej používa na korekciu zvädnutých pier. S vekom sa nám pery tiež scvrkávajú a presušujú. Aj vtedy je botox pier vynikajúcim antiageingom. Naše telo totiž vo vyššom veľkú prestáva tvoriť kyselinu hyalurónovú a jej množstvo v našom tele ubúda. Práve na perách je jej nedostatok veľmi viditeľným.

Krásna s novými perami

Pery sú veľmi viditeľnou časťou našej tváre a mali by sme sa o ne starať. Potrebujú pravidelný píling, hydratáciu aj výživu. Ak to nepomáha, riešením je botox pier. Ten dokáže zmeniť aj ich tvar. Na botox pier sa môžete objednať do inštitútu zdravia krásy Frais.