Jedným zo žiadaných produktov firmy Schoeller Allibert sú KLT boxy. Tieto stohovacie prepravky sú využiteľné takmer vo všetkých odvetviach.

Plastové stohovateľné prepravky, KLT boxy, vyrába firma Schoeller Allibert v piatich veľkostiach. Využívajú ich zákazníci z mnohých priemyselných odvetví. Tými najobľúbenejšími sú euro prepravky v klasických euro rozmeroch. Druhým obľúbeným typom sú prepravky Euroclick. Tieto prepravky majú možnosť pomocou špeciálnych clickboosterov regulovať svoj vnútorný objem a tým zaisťovať uložené prepravované súčiastky a iný tovar pred nežiadaným posunutím v prepravke.

Všetky prepravky sú stohovateľné a využívajú sa pre vertikálne prepravovanie a skladovanie. Vďaka tomu šetria miesto v skladovacích priestoroch aj pri preprave, šetria náklady firmám, ale sú aj šetrné k životnému prostrediu. Preprava v nich je efektívnejšia. Ponúkajú sa v rôznych výškach, perforované aj plné, s vekom aj bez veka.

Ekológia v každom kroku vášho logistického systému

Plastové prepravky firmy Schoeller Allibert, vrátane KLT boxov, sú šetrné k životnému prostrediu. Sú trvanlivé a opakovane použiteľné. Nejde o žiadne jednorázové prepravky. Keď doslúžia, sú recyklovateľné. K trvale udržateľnému rozvoju prispievajú aj vďaka svojej inteligencii, ktorá umožňuje firmám efektívnejšie skladovanie aj dopravu. Čím sa nešetria len náklady firmám, ale aj životné prostredie.

O firme Schoeller Allibert

Spoločnosť Schoeller Allibert vyrába produkty, ktoré umožňujú firmám byť konkurencieschopnejšími a efektívnejšími. Rôzne plastové prepravky firma dodáva pre poľnohospodárstvo, potravinársky a nápojový priemysel, pre priemyslovú výrobu, automobilový priemysel, poolingové služby aj retail. Sortiment tvoria rôzne plastové kontajnery, prepravky plastové palety aj prepravné vozíky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *