Aj vy patríte medzi ľudí, ktorí nechcú zavesiť svoje túlavé topánky na klinec? Ani to neskúšajte, veď cestovanie je tým najlepším spôsobom ako si odpočinúť, zažiť dobrodružstvo, ale aj romantické chvíle s partnerom.

Hory – jednoznačná romantika Doprajte si nezabudnuteľný zážitok s vašou polovičkou a vyberte sa na hory. Máte radi prírodu? V tom prípade navštívte aspoň jeden z deviatich slovenských národných parkov. Vysoké Tatry, Malá a Veľká Fatra ukrývajú množstvo chránených rastlín a živočíchov aj prírodné rezervácie. Ak dávate prednosť zimným športom, Tatry sú pre vás ako stvorené – lyžiarska sezóna je totiž v plnom prúde. Na horách si môžete dopriať aj adrenalín v podobe horolezectva, skialpinizmu a ďalších športov.

Láka vás história i zábava? Pokiaľ túžite po kombinácii kultúry, histórie a romantiky určite sa vydajte do nášho hlavného mesta – Bratislavy. Bratislava patrí medzi najnavštevovanejšie miesta na Slovensku. Nie je divu – nájdete v nej množstvo zaujímavých miest – ZOO, športovo-rekreačný areál Zlaté piesky, Dinopark, Bratislavský hrad a bohatý kultúrny život. Navyše dámy určite poteší návšteva nového nákupného centra Eurovea. Ak sa rozhodnete zájsť aj mimo Bratislavy, určite neopomeňte vinohradnícke mesto s bohatou históriou – Pezinok. Ubytovanie v Bratislave zoženiete veľmi ľahko. Môžete si vybrať zo širokej ponuky hotelov alebo penziónov. Ich cena sa odvíja najmä od lokality a servisu, ktorý ponúkajú.

Vychutnajte si krásne chvíle so svojou polovičkou na romantickom Slovensku. Môžete si vybrať z veľkého množstva výletov, či už na hory, do miest, alebo do wellness kúpeľov. Zážitok je predsa ten najkrajší darček.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *