Ani v dnešnej online dobe by sme nemali zabúdať na klasickú veľkoformátovú reklamu, na bigboardy, billboardy, citylighty, ale trebárs aj len na obyčajný plagát. Nechajte si ich vytlačiť v Ravafol.

Ravafol poskytuje tlačové služby s nadštandardnou starostlivosťou o zákazníkov

Nielenže vám reklamu kvalitne a za dobrú cenu vytlačí, ale vďaka montážnej pracovnej skupine vám ju kdekoľvek na Slovensku aj inštaluje. Vlaste postačí, keď prídete s nápadom. O ostatné sa postará Ravafol. Vrátane grafického návrhu. Veľkoformátová tlač je vďaka firme dostupná pre každého. Nielen pre veľké firmy, ktoré majú reklamnú agentúru.

Rýchlosť je v Ravafol samozrejmosť

Potrebujete billboard už zajtra? Skutočne ho môžete mať už do 24 hodín vrátane montáže. Firma tlačí v režime 24/7, takže obvykle rýchlosť spracovania zákazky závisí iba od možností technológie a požadovaného množstva tlačených materiálov. Dodávka sa nezdrží ani kvôli doprave. Firma vám hotovú zákazku doručí obvykle vlastnou dopravou alebo kuriérnou službou, u ktorej má pre svojich zákazníkov dohodnuté zvýhodnené ceny.

Nič nie je nemožné

Ravafol tlačí na všetky média: papier, textil, dosky, PVC, fólie, samolepky, plasty, kartón, plexisklo, alu-sendviče a ďalšie materiály. Kedykoľvek potrebujete vyrobiť reklamu na billboard, bigboard, megaboard, wallboard, shopboard, citylight, carwrap, retail pop či čokoľvek ďalšieho, od firmy dostanete ponuky ceny tlače a termínu dodania. Po schválení podkladov sa môže začať tlačiť. Dodávka je možná samozrejme od jedného kusu až po veľké série.

Veľkoplošná tlač billboardov sa robí na bežný papier. V prípade záujmu pre vás vyrobí aj billboard so svetelnou reklamou či s 3D reklamou. A budete to mať opäť v profi kvalite. Výroba svetelnej reklamy je totiž ďalšou špecializáciou Ravafol.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *