Prvý kvartál v roku je čas, kedy nás čaká podanie daňového priznania. Nie každý si s ním vie hravo poradiť. Skúste to tento rok bez stresu – online, pomocou aplikácie Mojedane.sk.

Cítite sa tento týždeň v strese a na kľude vám nepridáva ani to, že by ste mali spracovať svoje daňové priznanie 2021, teda za predchádzajúci kalendárny rok? Nie je sa čomu diviť. Tretí pondelok v januári je vyhlásený oficiálne najdepresívnejším dňom v roku a je známy ako tzv. Blue Monday. Za slovom modrý sa skrýva pochmúrny. Tento rok pripadol tento deň na 17. januára 2022. Máme ho za sebou, ale vy sa stále necítite vo svojej koži? Poďte sa zbaviť vecí, ktoré vás stresujú. Ak sú to dane, pustite sa do nich trebárs hneď. Daňové priznanie online jednoducho vyplníte priamo v aplikácii Mojedane.sk.

Na spracovanie daní nepotrebujete žiadne špeciálne znalosti

Aplikácia vás krok za krokom prevedie celým procesom a daňové priznanie typu A zvládnete hravo spracovať za pár minút. Je jednoduchou a zrozumiteľnou aj pre tých, ktorí daniam vôbec nerozumejú. V podstate okamžite viete, koľko budete musieť na dani odviesť, alebo aký dostanete preplatok. Vie pracovať automaticky s daňovými bonusmi, s príjmami oslobodenými od dane aj s nezdaniteľným minimom.

Čo si pre spracovanie daní pripraviť?

Pripravte si potvrdenie o zdaniteľných príjmoch od svojho zamestnávateľa, vrátane príjmov zo zahraničia, potvrdenie o platbách do 3. piliera v prípade, že máte zmluvu o doplnkovom dôchodkovom poistení a rodné listy svojich detí. Aplikácia vie spracovať aj príjmy zo zahraničia a zabráni dvojitému zdaneniu. Svoj daňové priznanie dostanete na svoj e-mail akonáhle uhradíte poplatok za službu. Ten činí 14,90 €. Vďaka tejto aplikácii sa zbavíte stresu, nemusíte študovať aktuálne zákony, ani si platiť drahé účtovnícke služby.