Ak radi trávite chvíle v spoločnosti svojich detí, tak zbystrite pozornosť. Spoločnosť Vopi.sk vám prináša skvelé kusové koberce, ktoré sú ako stvorené pre krásne strávené chvíľky s vašimi najbližšími. Tieto koberce sú opäť v kvalitnom spracovaní a to vo viacerých motívoch, pretože zobrazujú rôzne obľúbené hry.

Napríklad sa jedná o pexeso hry. Kto by nepoznal túto zaujímavú hru, ktorá vám precvičí vašu pamäť? Snáď nemusíme ani pripomínať, že sa jedná o viacero kartičiek, ktoré zobrazujú určité dvojice obrázkov, ktoré musíte nájsť. Že koberce a pexeso? Áno, skutočne je to tak, tieto pestrofarebné koberce zobrazujú jednotlivé políčka, na ktoré rozložíte pribalené kartičky s obrázkami a môžete hádať, kde sa aká dvojica nachádza.

Tieto koberce, ktoré zobrazujú spoločenské hry pre deti, však nie sú len detské koberce. Svojou originalitou ohromia aj dospelých, ktorí si budú chcieť vyskúšať obľúbené hry v originálnom prevedení. Všetko čo potrebujete k hre dostanete ku kobercu. Ak sa teda rozhodnete o pexeso, tak dostanete papierové kartičky s obrázkami, ale ak sa rozhodnete pre hru Človeče nehnevaj sa, tak v balení nájdete hracie figúrky, bez ktorých by to rozhodne nešlo. Tieto koberce sú skutočne koberce pre radosť!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *