Zima je v plnom prúde a väčšina z nás si z celoročnej úrody uložila zásoby zeleniny, ktoré v tomto období prídu každému vhod. Aby malo naše telo dostatočný prísun vitamínov, mali by sme dbať na správne uskladnenie potravín, vďaka čomu budú po dlhú dobu plné živín a vydržia omnoho dlhšie. K tomu vám ideálne poslúžia vhodne zvolené plastové prepravky určené pre poľnohospodársku a potravinársku distribúciu.

Ako zvoliť kvalitnú prepravku na zeleninu?

Prepravky na zeleninu sú základným prvkom distribúcie zeleniny, prípadne ovocia. Nech už podnikáte v poľnohospodárskom priemysle alebo ste len vášnivý záhradkár, ktorý doma skladuje zásoby zeleniny na zimu, vždy sa vám bude hodiť vhodný obal na skladovanie či prevoz. Počas zimných mesiacov je ponuka zeleniny v obchodoch čiastočne obmedzená, no aj tak je stále z čoho vyberať, prípadne môžete využiť vlastné rezervy. Aby vaše potraviny vydržali čo najdlhšie čerstvé a plné vitamínov, je potrebné ich správne uskladniť, ideálne vo vhodných plastových debnách, napríklad, od spoľahlivého výrobcu Schoeller Allibert. Táto spoločnosť ponúka stohovacie prepravky s perforovanými bočnými stenami a dnom, čo zabezpečuje efektívnejšiu cirkuláciu vzduchu, ktorá zabraňuje splesniveniu a hnitiu potravín. Výhodou skladovania potravín v plastových prepravkách je samotný materiál. Ten je veľmi pevný, stabilný a zvládne dlhé roky opakovaného použitia. V porovnaní s prepravkami vyrobenými z iných materiálov (drevo, kov), sú plastové prepravky jednoducho umývateľné, odolné voči vlhkosti, nečistotám a plesniam, ktoré drevo absorbuje, a tým urýchľuje proces znehodnotenia potravín. Jedným z najobľúbenejších typov debien sú euro prepravky.

Inovatívny prístup Schoeller Allibert

Schoeller Allibert vyvíja špeciálne úpravy povrchov a štruktúry svojich produktov- zaoblené rohy, hladký povrch a zakrivené steny zväčšujú vnútorný objem. Prepravky na zeleninu sú navrhnuté tak, aby spĺňali všetky hygienické a ekologické štandardy.

V prepravkách Schoeller Allibert budú vaše potraviny uložené hygienicky a bezpečne. Naviac vám pomôžu optimalizovať vaše náklady na uskladnenie a distribúciu. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o produktoch, ktoré spoločnosť ponúka, neváhajte a navštívte webovú stránku www.schoellerallibert.cz alebo kontaktujte spoločnosť na e-mailovej adrese info.czechrepublic@schoelleralibert.com .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *