Na nákupy sa teraz príliš nedostaneme, tak si poďte všetko dokúpiť na jednom mieste a online. Za jedno poštovné a perfektné ceny sa pripravíte nielen na Vianoce.

Tlakový hrniec nielen na údeninu

Nemáte dôveru k svojmu starému papiňáku, a tak ho radšej vôbec nepoužívate? Kúpte si nový. Konečne nebudete musieť na Vianoce variť údeninu tri hodiny a stihnete štedrý večer včas. Moderné tlakové hrnce sú bezpečné a spoľahlivé. Už dávno nie sú z problematického hliníku. Varenie v nich je rýchle a zdravé súčasne. Aj preto, že aj keď varíte pri vyššej teplote, varíte po kratšiu domu, Vďaka tomu si jedlo zachová drahocenné vitamíny lepšie, než je tomu pri bežnom varení.

Držte si pečivo v pekných a funkčných chlebníkoch

Práve chlebník zaistí pečivu vhodné prostredie. Dnes už nemusí byť plastový. Kúpite tiež veľmi estetické chlebníky z nerezu, keramiky, dreva aj z prútia. Interiéru pristanú, či už je hypermoderný, alebo tradičný.

Máte doma funkčné panvice s nepriľnavým povrchom?

Mnohý z nás panvice k vareniu využívajú častejšie než samotného hrnce. Na ich výbere skutočne záleží a je to práve povrch, ktorý dokáže s našim varením divy. Veď na vhodnej vyššej panvici zapečieme cestoviny na tisíc spôsobov – a kto toto jednoduché a úžasné jedlo nemá rád? Nepriľnavý povrch ochráni dusené pokrmy pred prihorením a jednoducho sa udržuje bez prácneho odmáčania a čistenia. Ak takúto panvicu nemáte, určite si ju zadovážte, nižšiu aj vyššiu, taktiež jednu s extra veľkým priemerom. A k nim pokrievky. Budú sa hodiť.

Kuchynské náčinie, ktoré musíte mať

Prácu v kuchyni zjednodušuje správne náčinie. Máte správny luskáčik na orechy? Na vlašské aj na lieskové? Nechýba vám krájač na zemiaky do zemiakového šalátu? Neocenili by ste lopatky na torty a koláče? To je len pár drobností, ktoré v kuchyni musíte mať. Milión drobností robí kuchyňu perfektne vybavenou.

Doprajte si zmeny aj pri servírovaní a stolovaní

Poďte sa pripraviť na Vianoce novinkami na stôl. Túžite už dlhšie po novom príbore? Kúpte si ten čierny, Je veľkým hitom. Raňajky cez vianočné sviatky budú štýlové v hrnčeku oblečenom do modrobieleho svetru. Nezabudnite na podnosy a poschodové taniere, vďaka ktorým sa najlepšie pochválite svojim cukrárskym umením. Hodiť sa vám bude aj podnos s krytom, či rôzne úložné nádoby na potraviny, ktoré zákusky a koláčiky uchovajú čerstvými.

Domáce potreby Drobnosti.sk

Všetky maličkosti do domácnosti kúpite v e-shope Drobnosti.sk. Ten vybaví nielen vašu kuchyňu. V sortimente online domácich potrieb kúpite potreby do kuchyne, do domácnosti, veci na stolovanie, športové potreby, chovateľské potreby, drogériu, hygienické potreby aj ochranné prostriedky. V tomto sortimente vyberiete jednoducho aj praktické darčeky pre svojich blízkych. Nemusíte pritom chodiť po obchodoch a všetko si objednáte naraz za jedno poštovné.