Ak pôsobíte v nápojovom priemysle, zrejme vám prepravky prídu ako samozrejmosť, pritom aj také veci, ako sú prepravky na pivo môžu pôsobiť originálne a zaujímavo. Ak sa chcete odlíšiť od konkurencie, zamerajte sa na inovatívne doplnky a investujte do prepraviek, ktoré sú vzhľadovo pekné, ale zároveň praktické. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme špecialistu, ktorý sa na danú oblasť orientuje.

Jednou zo spoločností, ktorá sa zameriava na výrobu skladovacích kontajnerov, ktoré nachádzajú uplatnenie v logistike a skladovaní, je Schoeller Allibert. V danom odbore pôsobí už viac ako štyridsať rokov, a tak má vskutku bohaté skúsenosti a presne vie, čo ako dodávateľ nápojov potrebujete.

Schoeller Allibert sa stane vašou pravou rukou

Tím špecialistov vám pomôže so všetkým od nápadu po koncept a vývoj dizajnu. Rovnako tak vám zaistí technickú realizáciu. V ponuke je pestrá škála foriem, z ktorých si zaručene vyberiete, aj keď máte náročné požiadavky. V neposlednom rade vás nadchne, že Schoeller Allibert sa snaží minimalizovať aj vaše náklady. Spoločnosť pôsobí na celom svete a má celý rad spokojných a významných klientov.

Pivné prepravky aj prepravky na ostatné nápoje

Nemusí sa jednať len o pivo, aj keď prepravky na pivo sú vo slovenských vodách najžiadanejšie, pretože Česká a Slovenská republika patria k pivným veľmociam. Ak zvolíte správne prepravky na pivo, zaistíte si tým aj jeho efektívne skladovanie a ľahkú prepravu.

Produktové portfólio firmy je rozdelené do prehľadných kategórií, a tak môžete zvoliť plastové prepravky, veľkoobjemové kontajnery, plastové palety alebo prepravné vozíky. Záleží len na vás, čo konkrétne potrebujete.

Ak zvolíte prepravky, potom vyberiete konkrétny druh a rozmer. Ak si neviete rady s výberom, obráťte sa na technickú podporu na emailu info.czechrepublic@schoellerallibert.com.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *