V dnešnej dobe nemusíte nevyhnutne podnikať na to, aby ste využili praktickú pomôcku na prenos alkoholických a nealkoholických nápojov. Na trhu nájdete široký sortiment nápojových a pivných prepraviek. Môžete si vybrať z vopred pripravenej ponuky štandardizovaných typov a veľkostí. Ak zistíte, že výber nespĺňa vaše požiadavky, môžete sa obrátiť na spoločnosť, ktorá pre svojich zákazníkov vyrába, napríklad, pivné prepravky na mieru.

V takomto prípade je jedna z bežných požiadaviek vytvorenie špeciálneho dizajnu, ktorý korešponduje s vizuálom danej firmy, čím pomáha prepravky odlíšiť od konkurencie a zabezpečiť tak ľahkú identifikáciu spoločnosti.

Aké druhy existujú a v akých rozmeroch sa vyrábajú, sa dozviete v nasledujúcom prehľade:

Druhy nápojových prepraviek

· Pivné prepravky– tento prepravný box patrí medzi najčastejšie využívaný. Prepravky na pivo sú ľahké, veľmi odolné a vyrábajú sa v rôznych variantoch, napríklad 20 x 0,5L alebo 24 x 33L- táto môže obsahovať balenie 2, 3, 4, 6, 8 a 12 fliaš. Existuje však aj menej využívaný variant 6 x 1L.

· Prepravky na nealkoholické nápoje a nápojové prepravky táto praktická pomôcka vám veľmi zjednoduší prepravu nápojov. Rovnako ako pivné prepravky, aj tieto majú rôzne veľkosti, 12 x 0,75L alebo 12 x 0,5L. Výnimkou nie sú ani veľkosti, do ktorých je možné umiestniť 12 x 1 litrových fliaš.

· Držiak na fľaše- optimálne riešenie na prenášanie PET fliaš. Tvarovaná úchytka je pripevnená priamo k fľaši pre variant šiestich fliaš, vďaka čomu predstavuje pohodlné riešenie pri manipulácii s tovarom. Tento produkt nahrádza aj zmršťovacie fólie, a tým ekologicky prispieva k životnému prostrediu.

Prečo využívať nápojové plastové prepravky?

Plastové prepravky majú spoločnú jednu výhodnú vlastnosť. Všetky sú založené na princípe opakovaného použitia plastových materiálov. Okrem toho je dôraz kladený na ich odolnosť, jednoduchú údržbu a veľmi ľahkú hmotnosť, pričom si zachovávajú stohovateľnosť aj pri veľmi ťažkých nákladoch. Samozrejme, zaručujú aj maximálnu bezpečnosť fliaš pri transporte.

Ako príklad spoločnosti, ktorá sa špecializuje nielen na predaj, ale predovšetkým na výrobu a inovácie prepraviek na pivo, uvádzame spoločnosť Schoeller Allibert. Vo výrobe plastových obalov podniká už viac ako 40 rokov a zaručuje tak vysokú kvalitu a spoľahlivosť všetkých prepraviek.

Tento výrobca tiež vyzdvihuje svoju prispôsobivosť v oblasti výrobného procesu presne podľa potrieb zákazníka. Spoločnosť Schoeller Allibert je schopná prispôsobiť nielen veľkosť a tvar prepraviek, ale aj marketingovú komunikáciu. Ak chcete prezentovať alebo zviditeľniť vašu značku, zacieľte svoju pozornosť na dizajn, ktorý je základným prvkom v očiach dnešného zákazníka. Pracovať môžete s logom, 3D efektom alebo in-mold technikou. Voľba je len na vás.

Výhody nápojových prepraviek:

· Plne recyklovateľné a šetrné k životnému prostrediu

· Vysoká životnosť

· Cenovo výhodné

· Stohovateľné

· Veľmi nízka váha

· Odolnosť voči nárazom

· Ľahko umývateľný povrch

Podrobnejšie informácie nájdete na webovej stránke spoločnosti https://www.schoellerallibert.com/sk/Odporúčame všakvyužiť možnosť nezáväznej konzultácie s odborníkmi, ktorí vám dokážu pomôcť s vašimi individuálnymi požiadavkami a odporučiť riešenie priamo na mieru. V prípade záujmu neváhajte kontaktovať spoločnosť Schoeller Allibert na e-mailovej adrese info.czechrepublic@schoellerallibert.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *