Leto sa už pomaly, ale isto končí. Onedlho začne obdobie nosenia kabátov, nízkych čižiem, dažďa, padania lístia a farebne sfarbenej prírody. Jeseň je krásne obdobie, pokiaľ je suchá a neprší.

Ak ste ale minulú sezónu vyhodili niektoré topánky zo sezóny jeseň/zima, využite možnosť nakúpiť topánky v predstihu. Takto vás zmena počasia nemôže zaskočiť.

Pripravte sa na jeseň a zimu a kúpte si novú dámsku obuv.

Členkové čižmy

Keď je vonku daždivo, pochmúrne, v teniskách by sme neprežili ani hodinu. Časté prehánky a chladnejšie počasie si priam pýta praktické členkové čižmy. Členkové čižmy vynosíte k džínsom a dlhým pleteným kardigánom, teplákovým kardigánom, ale aj k jesennej zateplenej bunde. Vynosíte ich však aj počas teplej zimy, kedy nie je dostatok snehu a počasie stále vyzerá skôr jesenne. 

Vyberajte si zateplené členkové čižmy. Vaše nohy budú v tepľúčku a kožušinka bude pôsobiť trendy a štýlovo.

Ak chcete ľahko kombinovateľné členkové čižmy, vyberajte neutrálne farby – hnedú, béžovú, čiernu, sivú. Ak by ste ale chceli farebnejšie, odporúčame farby jesene – bordovú, horčicovú, koňakovú.

Čižmy nad kolená

Na jeseň a cez zimu sa dajú nosiť sukne, preto ak patríte k milovníčkam sukní, kúpte si nové čižmy nad kolená. Zvýrazňujú vaše krásne nohy, predlžujú postavu a zaručene priťahujú mužské, ale i ženské pohľady. Ak chcete byť počas chladných ročných období sexy, určite si kúpte čižmy nad kolená. Opäť odporúčame klasické hnedé, čierne, či béžové. Nepohrdnite ani bordovými.

Pripravte sa na jeseň a zimu a investujte do kvalitnej obuvi. Jednoznačne nevynechajte členkové čižmy na platfotme a na podpätku a nezabudnite ani na čižmy nad kolená. Tie skvele využijete najmä ku krátkym sukniam. Okrem tejto obuvi na jeseň využijete dámske poltopánky na hrubej podrážke a v zime najmä vysoké čižmy pod kolená a snehule.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *