Máte náročný život, pri ktorom musíte často bojovať s únavou? Nemáte však čas na kávu a umelé energetické nápoje vám nechutia? Vyskúšajte toto!

Predstavte si, že v práci ste dostali na starosť vypracovanie dôležitého projektu, ktorý máte do určitého termínu odprezentovať kľúčovému klientovi. Nejakú dobu na tom robíte, až sa začnú blížiť posledné dni do konca termínu. Keďže vám stále ešte zostáva veľa práce, robíte dlho do noci, aby ste to všetko stihli. Po pár nociach bez spánku však začnete pociťovať neutíchajúcu únavu, ktorá vám nedovoľuje plne sa koncentrovať na prácu. Pri práci sa vám zatvárajú oči a vy neviete, ako sa nabudiť. Káva vám nechutí a nechcete si na nej vybudovať závislosť. Rovnako neviete zniesť ani umelé energetické nápoje a iné spôsoby nabudenia tela vôbec nefungujú. Na prvý pohľad sa môže zdať, že takáto situácia je neriešiteľná a jediné, čo vám zostáva, je ísť spať a nedokončiť dôležitú prácu. To však neprichádza do úvahy… Žiadny strach, je tu ešte jedno riešenie – Kofex.

Nenahraditeľný a skladný

Určite viete, že onou špeciálnou zložkou kávy a energetických nápojov, ktorá vás udržuje pri živote, je kofeín. Ten do tela dostávame väčšinou tradičnými formami, ako napríklad spomínanou kávou alebo energetickými nápojmi. Existujú však aj iné, o niečo menej tradičné spôsoby, ktoré sú prinajmenšom rovnako účinné, ako tie tradičné, navyše však prinášajú ďalšie praktické výhody. Tak sa dostávame k prípravku Kofex. Ten kúpite v podobe tabliet, ktoré jednoducho požijete, keď začnete pociťovať zvýšenú únavu. Teda už žiadne zalievanie vody na kávu, prípadne pitie umelého energetického nápoja. Tablety Kofex obsahujú 50 miligramov kofeínu – 40 miligramov tvorí čistý kofeín a zvyšok prírodný kofeín z guarany. Takéto presne vypočítané množstvo kofeínu je výhodné v tom, že si na ňom nevybudujete závislosť, zároveň je však dostatočne silné na to, aby vás nabudilo k životu. Prípravok Kofex zoženiete napríklad v e-shope Greenlike.sk. Tak nečakajte a vyskúšajte ho aj vy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *