Najpredávanejší skladovací kontajner od spoločnosti Schoeller Allibert predstavuje to najlepšie, čo môžete v oblasti plastových kontajnerov v priemyselnej výrobe a automobilovom priemysle nájsť.

Magnum Optimum – Neobvykle variabilný pomocník

Tento skladovací kontajner v sebe ukrýva to najlepšie. Aj vďaka tomu sa môže jeho verzia s výškou 975 mm pochváliť svojimi unikátnymi vlastnosťami, ktoré pomôžu posunúť vaše podnikanie zas o niečo vpred. Schoeller Allibertje popredným výrobcom plastových skladacích kontajnerov Magnum Optimum, ktorým bola udelená certifikácia na nosnosť až 750 kg. To však nie je ani zďaleka jediná výhoda, ktorú kontajner Magnum Optimum ponúka.

Ďalšou veľmi praktickou vlastnosťou je bezpochyby zväčšenie jeho objemu o 10% oproti predchádzajúcej verzii pri zachovaní rovnakých rozmerov. Toto praktické riešenie sa podarilo dosiahnúť vďaka špeciálnej technológii zvárania dvojitých stien. Modulárny systém, tzv. Optiframe umožňuje zvýšiť výšku a zväčšiť objem každého kontajnera Magnum Optimum tak, aby maximalizoval množstvo prepravovaného materiálu a presne zapasoval do rozmerov kamióna. V porovnaní s ostatnými paletovými kontajnermi ponúka až 30%-nú úsporu prepravného priestoru, vďaka čomu šetrí náklady za pohonné hmoty a prispieva k efektívnemu zníženiu uhlíkovej stopy.

Kontajner Magnum Optimum je taktiež 100%-ne ekologicky recyklovateľný a hladké steny prispievajú k jeho jednoduchej údržbe. Neprehliadnuteľnými výhodami sú aj integrované držiaky na štítky, zapustené zóny so štítkami čiarových kódov a ďalšie možnosti prispôsobenia pre zachovanie maximálnej flexibility.

Ponuka na mieru

Na trhu existuje široká ponuka rôznych druhov skladovacích kontajnerov. Častokrát nie je úplne jednoduché sa v nej zorientovať, nakoľko existujú rôzne veľkosti a verzie, napríklad s integrovanými drenážnymi otvormi na odtok tekutín, pevnými stenami, integrovanými držiakmi etikiet, verzie s dvierkami a podobne. Práve z tohto dôvodu ponúka spoločnosť Schoeller Allibert možnosť vypracovania nezáväznej ponuky priamo na mieru presne podľa vašich potrieb.

Ak stále váhate alebo potrebujete zistiť, ktorý typ plastového kontajneru je pre vaše podnikanie najvhodnejší, neváhajte požiadať o nezáväznú ponuku. Jednoducho vyplňte kontaktný formulár a onedlho sa s vami spojí akreditovaný pracovník spoločnosti Schoeller Allibert. Detajlné informácie o plastových kontajneroch a ďalších produktoch sú k dispozícii na internetovej stránke www.schoellerallibert.com/sk.

Tak neváhajte a objavte možnosti, ktoré v sebe ukrýva praktický Magnum Optimum.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *