E-shop Dedoles, miesto, kde nájdete jedinečné a netradičné oblečenie, vďaka ktorému vyjadríte svoje nespútané ja a predstavíte svojho ducha celému svetu. Dav vás viac nepohltí svojou monotónnosťou, práve naopak. Vystúpite z neho a vyšlete do sveta posolstvo. Posolstvo o tom, že kombinácia štýlu, originality a zodpovednosti je na svete.

Mikina na šport aj na bežné nosenie

Mikina s kapucňou alebo bez, s rôznymi motívmi, fantasy, gotickým, veselým motívom, s obrázkami psov, vlkov alebo prírody je jedinou svojho druhu. Bavlnené mikiny sú navyše univerzálne: hodia sa na bežné nosenie aj na športové aktivity.

Mikiny od značky Spiral Direct sú zo vyrobené 100% bavlny a s motívom na oboch stranách. Originálne kúsky, ktoré zaručene nesklamú, sú výsledkom práce dizajnérov a umelcov. Medzi mikinami nájdete aj obrázky inšpirované seriálmi alebo hrami.

Kúsky od Spiral Direct sú označované ako AZO FREE, neobsahujú teda žiadne E farbivá a reaktívne zložky, pri ktorých by vám hrozilo ochorenie kože. Sú stálofarebné a majú dlhú životnosť, môžete s nimi počítať až niekoľko sezón.

Eko kabelka s prepracovaným motívom

Vyskúšajte dámsku kabelku vyrobenú z druhotných surovín, ktorá je tiež 100% recyklovateľná. Kabelky oplývajú mnohými vlastnosťami. Určite sa oplatí vyzdvihnúť ich nepremokavosť a praktickosť.Môžete ich so sebou nosiť aj na väčšie nákupy. Navyše, rozmanité a žiarivé vzory rozjasnia váš outfit. Kúpou kabelky tak nielen získate svojský kúsok, ale pomôžete aj životnému prostrediu.

Veselé ponožky na každý deň

Veselé ponožky so zaujímavými motívmi tvoria dokonalý pár, a to aj napriek tomu, že je každá odlišná. Prostredníctvom ponožiek môžete vyjadriť nielen svoje záľuby, ale ja kreativitu. Ponožky od Dedoles sú vyrobené z bavlny, doplnené o elastan a polyamid. Vďaka kombinácii materiálov sa budete cítiť pohodlne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *