Mnoho firiem pracuje s malými súčiastkami a ich produkciou sú menšie výrobky, či výrobky náchylné k poškodeniu a strate pri skladovaní a preprave. Pre tento účel vyvinula firma Schoeller Allibert uzamykateľný box.

Uzamykateľný box ponúka Schoeller Allibert hneď v niekoľkých variantoch, z ktorých najpopulárnejšími sú plastové uzamykateľné boxy Integra a Kaiman. Tie charakterizuje veľká univerzálnosť použitia v rôznych odvetviach priemyslu, ale aj služieb. Hodia sa pre bezpečnú dopravu a skladovanie výrobkov, pre predaj i služby, ako napríklad pre zasielateľstvo.

Vlastnosti uzamykateľných boxov Integra a Kaiman

· Oba uzamykateľné boxy ponúkajú mnohonásobne bezpečnejšiu prepravu a uskladnenie výrobkov a zásielok, než je tomu u iných plastových boxov.

· Sú odolné mechanickému poškodeniu vďaka svojej pevnosti.

· Pritom sú veľmi ľahké a prispôsobené pre pohodlnú manipuláciu.

· Vyrábajú sa z kvalitného a netoxického plastu.

· Sú určené pre prevádzkové teploty už od -20 °C až do +40 °C. To ich predurčuje k použitiu celoročne v nevytápanom aj v neklimatizovanom prostredí. Ale aj v iných umelo vytvorených podmienkach neštandardných teplôt.

· Uzamykateľné boxy Integra a Kaiman je možné stohovať. Tým sa šetrí miesto a náklady pri skladovaní aj doprave.

· Maximálna garantovaná nosnosť je až 400 kg pri statickom zaťažení stohovaných boxov.

Bezpečnostné prvky uzamykateľného boxu

Hlavným bezpečnostným prvkom je veko prepravky, ktoré je zavesené na bočných klipoch. To bezpečne uzavrie box. Pre nadštandardné zabezpečenie je možné použiť bezpečnostnú plombu.

O spoločnosti Schoeller Allibert

Firma Schoeller Allibert je dodávateľom plastových paliet, kontajnerov, skladacích paletových kontajnerov, pevných paletových kontajnerov, stohovacích prepraviek, zasúvacích prepraviek, malých skladacích prepraviek, prepravných vozíkov, produktov pre nápojový priemysel aj vedier. Svoje výrobky dodáva pre rôzne odvetvia priemyslu, pre poľnohospodárstvo, potravinársky a nápojový priemysel, retail i pre poolingové služby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *