Tohtoročná dovolenka bude asi ešte stále v znamení opatrnosti a obmedzení čo sa týka cestovania do tradičných letovísk. Mnohí sme si už minulé leto po rokoch vyskúšali ísť s rodinou pod stan. A prečo nie! Je to dobrodružné, a pokiaľ si sebou pribalíme aj nožnicový stan, taktiež veľmi pohodlné.

Mali ste vo zvyku voziť na dovolenku slnečník? Skúste zmenu

Veľký slnečník sa prevážať nedá, malý nedokáže schovať celú rodinu. Existuje ale aj iné riešenie. Tým je nožnicový stan. Je to geniálne riešenie, ako si vytvoriť kdekoľvek na dovolenke príjemný tieň, ale taktiež súkromie. Stan totiž môže, ale nemusí, mať bočné steny, to záleží na vás.

Nožnicové stany sú skladné a ľahko rozložiteľné

Výhodou nožnicového stanu je, že sa dá veľmi jednoducho prevážať. V aute zaberie minimum miesta, je ľahký a veľmi jednoducho sa tiež prenáša v rukách. Rozložíte ho aj v jednej osobe, rovnako, ako ho následne zložíte. Používa sa aj ako záhradný stanTakže po dovolenke neskončí v garáži a nebude čakať na ďalšie leto. Používať ho môžete aj doma na záhrade či na chalupe. Je to vlastne taký mobilný záhradný altánok. Podľa veľkosti vás prichýli pri čítaní peknej knihy, alebo pred ostrým slniečkom ukryje celú rodinu pri víkendovom obede na záhrade.

Riešenie aj pre zastrešenie väčších akcií

Plánujete usporiadať oslavu narodenín, krstiny či svadbu? Ideálnym riešením je dnes záhradná oslava. Lenže ako sa poistiť proti špatnému počasiu? Aj v tomto prípade pomôže záhradný stan. Kúpiť sa dá aj veľký o ploche 18 m2. Ani to však nemusí byť konečný rozmer. Nožnicové stany sa totiž dajú navzájom spojovať do väčších celkov. A to tie menšie, aj tie väčšie.

Ideálne aj na podnikanie

Ak ste súkromný podnikateľ, nožnicové stany využijete aj ako promo stánky či predajné stánky. Textilné steny je možné potlačiť reklamou a stan veľmi jednoducho priveziete na akúkoľvek akciu, Nepotrebujete žiadny tým montérov.