Viete prečo si vybrať práve detské drevené stavebnice? Drevo, ako prírodný materiál, je pre deti veľmi príjemný a zdravotne nezávadný. To sa o mnohých plastoch povedať jednoducho nedá. Deti často berú hračky nielen do rúk, ale aj do úst. Doprajte im preto práve drevené stavebnice, ktoré prinášajú aj ďalšie výhody.

Drevko prináša drevené stavebnice a drevené kocky, pri ktorých výrobe sa používa kvalitné tvrdé drevo, ktoré sa neláme. Jednotlivé dieliky drevených stavebníc sú perfektne opracované, ich povrch je úplne hladný, a teda bezpečný. Stavebnica všeobecne rozvíja jemnú motoriku a manuálnu zručnosť detí.

Pokiaľ ide konkrétne o drevené montážne stavebnice: drevo podnecuje detskú fantáziu svojou farebnou neutrálnosťou. Presvedčte sa, že je možné z dreva postaviť naozaj čokoľvek – od žeriavov, lietadiel, autíčok, po zrubové domčeky, abstraktné stavby, vtáčie búdky či zvieratká. Navyše, niektoré stavebnice z dreva obsahujú aj magnety – vďaka nim vynikne fantázia dieťaťa ešte oveľa viac!

Magnetické stavebnice z dreva

Vyberte svojim malým staviteľom magnetické stavebnice vyrobené z dreva, ktoré si rozhodne zamilujú. Prečo práve drevená stavebnica s magnetmi? K tomu, aby deti vytvorili veľkolepé stavby, nepotrebujú žiadne kľúče, skrutkovače, ani kladivká. Stavby rastú pod detskými rukami závratnou rýchlosťou. Silné magnety držia jednotlivé dieliky pekne pohromade.

Diely magnetických stavebníc sú vyrobené z odolného materiálu, ktoré vydržia aj hrubšie zaobchádzanie. Podporte detskú predstavivosť s magnetickými stavebnicami, ktoré rozvíjajú manuálnu zručnosť a jemnú motoriku vašich detí.

Drevené kocky

Malé deti drevené kocky milujú. Či už sa jedná o drevené obrázkové kocky alebo stavebnice z drevených kociek, dokážu pri nich stráviť hodiny. Stavebnice obsahujú kocky rôznych tvarov a farieb, z ktorých deti postavia všetko, čo si dokážu predstaviť. Ak zvolíte kocky v prírodnej farbe, ich neurčitosťou ešte viac podnietime detskú fantáziu.

Samozrejmosťou je, že všetky drevené kocky z ponuky firmy Drevko sú úplne bezpečné a zdravotne nezávadné. Rad z nich je vyrobený priamo v strednej Európe a ich drevo pochádza z ekologicky udržateľných lesov.

Autor: texto.sk

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *