Máte pocit, že s letom končí cyklosezóna? Opak je pravdou. Práve jeseň je ideálna na to, poriadne šliapnuť do pedálov. Príjemnejšie je počasie a láka tiež jeseňou vyfarbená krajina. Ak potrebujete nový bicykel, kúpite ho v Jump Sport – je to e-shop i bike Košice v dvoch kamenných predajniach.

Bicykel za vysvedčenie? Nie, ten sa dnes dáva k novému školskému roku

Stále nie je neskoro urobiť viac pre pohyb svojich detí. Nečakajte na Vianoce ani na vysvedčenie. Páve teraz je správna chvíľa, ako vášho škôlkára či školáka podporiť v pohybových aktivitách. Kvalitné odrážadlo a dokonca aj bicykel zvládne hravou už 2,5ročné dieťa. Do školy by dieťa malo nastupovať s tým, že na bicykli už bez problémov jazdí bez pomocných koliesok.

Dámam sekne elektrobicykel

Chceli by ste si na jaseň užiť trebárs cez víkendy dlhšie cyklotúry, ale priateľka či manželka vás predsa len trochu zdržuje? Kúpte jej konečne elektrobicykel. E-bike sa dnes dá kúpiť v mnohých prevedeniach. Ako celoodpružený horský elektrobicykel, horský hardtail, cross&trekking, ale aj ako cestný e-bike či mestský elektrobickel.

Pre ženy je elektrobicykel riešenie na náročnejšie trasy, ale trebárs aj do mesta s náročnejším terénom. Nie je nutné sa báť, že sa na elektrobicykli len zveziete a nenadriete sa. Záleží len na vás, koľko dáte do jazdy vlastného výkonu a koľko toho z batérie. Bicyklovať pre krásu a zdravie sa dá aj na elektrobicykli. A ešte naviac dôjsť na miesto, ktoré sme si vytýčili. S čím nám pomôže práve e-bike.

Bicykle z košického Jump Sport

Bike Košice ponúka pánske, dámske aj detské bicykle a odrážadlá. Nechýbajú mestské , cestné, cyklokrosové, horské, enduro, celoodpružené, zjazdové či krosové bicykle. Samozrejme taktiež ani elektrobicykle. Košický Jump Sport má dve perfektne vybavené predajne v Košiciach, a súčasne perfektne vybavený e-shop. Nepremeškajte jesennú cyklosezónu a príďte si pre nový bicykel.

Napsat komentář