Trendy sa neustále menia a po rokoch bývania v domácnosti túžime prirodzene po zmene aj my. Niekedy stačí vymeniť pár dekorácii a interiér vyzerá hneď sviežejšie, modernejšie.

Ak vás v najbližších týždňoch, či mesiacoch čaká modernizácia interiérových priestorov, na tieto dôležité veci by ste sa mali zamerať.

Výroba nábytku na mieru

Modernizácia interiérových priestorov z väčšej časti zahŕňa aj kompletnú výmenu interiérového nábytku. V súčasnej konzumnej dobe však práve doma hľadáme pokoj a chceme si vytvoriť ideálny priestor na relax bez zbytočných rušivých elementov. Starostlivo sa snažíme vyberať nábytok a kombinovať ho s pár dekoráciami, ktoré k sebe navzájom pasujú a dotvárajú atmosféru izieb. 

Ak chcete modernizovať interiérové priestory, dajte si vyrobiť nadčasový nábytok. Takýmto spôsobom získate moderné kuchyne, moderné obývačky, či moderné kúpeľne. Výroba nadčasového nábytku sa vám finančne oplatí. Všetko nábytok bude vyrobený na základe vašich požiadaviek, takže získate originál. 

Kombinácia maximálne troch farieb

Pri vytváraní luxusného návrhu interiéru sa držte pravidla troch farieb. Kombinovať viac ako tri farby by nebolo dobré. Kombinácia nekombinovateľných farieb by vytvárala chaos a namiesto skrášlenia interiéru by ste docielili pravý opak.

V izbe kombinujte maximálne tri farby – dve neutrálne a jednu výraznejšiu.

Odporúčame vám nájsť si skúsené interiérové štúdio, ktoré vám pomôže nielen s návrhom nábytku a jeho realizáciou, ale aj s výberom dekorácií. Bytový architekt veľmi dobre vie, čo je v móde a čo s čím skombinovať, aby nábytok a dekorácie k sebe ladili.

Kvalitné podlahy

Ak plánujete kompletnú modernizáciu, čiže aj výmenu podlahy, pri modernizácii sa zameriavajte aj na výber kvalitnej podlahy. Ak vám nevadí investovať, investujte do pravej drevenej podlahy, ktorá je najkvalitnejšia, no zároveň náročnejšia na údržbu.

Ak vám drevené podlahy prídu príliš drahé, vyberte si z moderných vinylových podláh alebo laminátových podláh. Obľúbenými podlahami sú aj korkové podlahy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *