Nájsť dobrého partnera sa niekomu podarí na prvýkrát, niekto si zase musí prejsť pár nevydarenými vzťahmi, kým sa mu podarí nájsť si niekoho, o kom bude vedieť, že je ten pravý.

Ak sa vám dlhodobo nedarí nájsť si partnera, skúsiť to môžete na internetových zoznamkách.

Vyberte si jednu z ponúkaných tematických zoznamiek

Viaceré internetové zoznamky, medzi ktoré patrí aj najznámejšia Topky Singles, združujú pod sebou viaceré tematické zoznamky. Medzi najznámejšie tematické zoznamky radíme zoznamku pre pohodových ľudí, kresťanskú zoznamku, zoznamku pre osamelých rodičov, ale aj zoznamku pre rozvedených, či erotickú zoznamku. Stačí si vybrať jednu, do ktorej zapadáte, resp. ktorá vám najviac vyhovuje a je vysoká šanca, že nájdete niekoho s podobným osudom a podobnými povahovými vlastnosťami, ako máte vy. Tematická zoznamka má uľahčiť hľadanie životného partnera.

Pre tých, ktorí majú strach z osobného stretnutia

Internetové zoznamky sa odporúčajú najmä tým, ktorí majú obavy z rande na slepo a z osobných stretnutí. Online zoznamka ponúka možnosť zoznámiť sa s niekým bez toho, aby ste zažívali stres, ktorý zažívate pri prvých stretnutiach s osobou opačného pohlavia. Zoznámenie cez internet prebehne hladko a v prípade, že sa vám daná osoba nebude pozdávať, slušne ukončíte konverzáciu a  začnete si písať s niekým iným.

Nikto vám nebude hovoriť, kedysi máte dohodnúť osobné stretnutie s danou osobou. Môžete si s ňou písať mesiace a nevidieť sa, ale môžete sa stretnúť aj po prvom týždni písania si.

Viacero ľudí zanevrelo na vzťahy práve po nevydarených vzťahoch a bolestivých rozchodoch. Po bolestivom rozchode nikomu neodporúčame náhliť sa a silou mocou si niekoho hľadať. Všetkému treba nechať voľný priebeh. To však neznamená, že svojmu osudu nemôžete trošku pomôcť tým, že sa zaregistrujete na online tematickú zoznamku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *