Bratislavské stredné a vysoké školy každoročne chŕlia tisícky študentov. Tí, v snahe okamžite sa zaradiť do pracovného života, v Bratislave nehľadajú len uplatnenie svojich znalostí, ale tiež bývanie.

Nájsť bývanie v Bratislave, ktoré by dokonale spĺňalo požiadavky mladého človeka, nemusí byť práve jednoduché. A lacné už vonkoncom nie. Doba je však taká, že dopyt po bytoch vysoko prevyšuje ponuku. Z času na čas sa ale objaví svetlo na konci tunelu.

Menší byt – super investícia

Projekt Première patrí medzi skutočne vychytené novostavby v Bratislave. Dvadsaťtripodlažný komplex ukrýva apartmány, štúdiá i byty s rôznorodou výmerou. K dispozícii sú aj jedno či dvojizbové obytné jednotky, ako stvorené pre mladé páry či jednotlivcov, ktorí práve skončili školu. Nový menší bytík je super investíciou. Neskôr je možné ho prenajímať a získať tak skvelý zdroj pasívneho príjmu.

Parkovanie zabezpečené v podzemnej garáži

Nájsť byty v Bratislave spolu s parkovacími miestami? Tomu sa povie terno! Kvôli parkovacím plochám komplexu Première navyše nemusel padnúť za obeť ani jedno ihrisko. Nachádzajú sa totiž pod budovou, v jej podzemnej časti. Súčasťou trojpodlažnej garáže sú dokonca nabíjacie stanice pre elektromobily. Ide teda nielen o praktické, ale aj moderné a „zelené“ riešenie.

Lokalita podporujúca mobilitu

Úspešný predaj bytov v Bratislave neraz podmieňuje aj ich okolité prostredie a lokalita. Première je v tomto smere na tom naozaj dobre – nachádza sa totiž na Šancovej ulici v Starom Meste. Z bytovky sa dá za pár minút chôdze dostať k parkom, reštauráciám či obchodom. Šancová je navyše jednou z tepien hlavného mesta a ponúka výborné napojenie na letisko či diaľnicu D1. Ideálne riešenie pre mladých, ktorí chcú a potrebujú veľa cestovať.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *